DJ EĞİTİMİ

Teori ve pratik dersleriyle DJ’liği hayatının bir parçası yapmak isteyenler için

DJ’lik eğitimi öğrencilere hobi ya da profesyonel kariyer farketmeksizin bu alanda sahip olunması gereken temel dersleri kapsar. Derslerin tamamı 1e1 olarak yapıldığından kendi istediğiniz tarzda eğitim almanıza ve istediğiniz alanda gelişmenize yardımcı olur.

Burak & Emre | Future Momentum

Program

Sadece DJ’lik alanında değil profesyonel müzik kariyerine sahip olmak isteyen herkes için temel taş olan müzik teorisi dersleri kapsar.

DJ’lik için sahip olmanız gereken detaylı ekipman bilgileri ve kullanımı bu derste yer alır.

Günümüzde teknoloji cue alma ve beatmatching tarafında zor kısmı üstlense de iyi bir kulak eğitimi ve farklı durumlara karşı şarkı geçişleri yapabilmek sizi daha iyi yapacak temel beceri olacak. Bu modülde tarz farkı olmaksızın bir çok farklı tekniği öğreneceksiniz.

Bu modülde bir önceki tekniklerinizi ileri taşıyıp bir performans için gerekli olan miks tekniklerini uygulamalı dersler ile öğreneceksiniz.

Günümüzde iyi DJ’lerin en büyük ayırt edici özelliği şarkı seçimleri ve setleriyle iyi bir hikaye anlatıcısı olmaları. Bu modülde müziğiniz ve performansınız ile hikaye anlatıcılığının detaylarını öğreneceksiniz.

İster stüdyoda olsun ister performansta farklı set kaydetme teknikleriyle setinizi kaydedeceksiniz. Set kaydetmenin temel amaçlarından biri geriye dönük dinlemeler yaparak kendinizi geliştirmek olacak.


Unutmayın ki DJ’lik eğitimi temel alanları kapsamaktadır. Kendinizi geliştirmek için yapmanız gereken en önemli şey sürekli pratik yapmaktır. Bu yüzden DJ’lik eğitimimiz içerisinde 1-1 veya kendinizin pratik yapacağı ek saatler de programa dahildir.

Müzik kariyerinin adımları buradan geçiyor

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ